DEKLARACJA POLITYKI PERSONALNEJ NUVARRO SP. Z O.O.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o wysyłanie:

  • na adres e-mailowy: biuro@nuvarro.pl lub
  • pocztą tradycyjną na adres: NUVARRO Sp. z o.o., Posada, ul. Reymonta 23, 62-530 Kazimierz Biskupi.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 ze zm.).”.

Umożliwiamy odbycie bezpłatnych staży

Najlepszym  stażystom dajemy szansę zatrudnienia i dalszego  rozwoju w strukturach NUVARRO.

 W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

stażysta / stażystka.

Miejsce pracy: siedziba Centrum Innowacji NUVARRO w Posadzie.

Główne zadania na stanowisku:s.pomaranczowa 4

  • wsparcie organizacji działań doradczych i szkoleniowych,
  • bieżące kontakty z ekspertami i przedstawicielami przedsiębiorstw i administracji samorządowej,
  • prace administracyjne dotyczące obiegu i gromadzenia i archiwizacji dokumentacji.

Wymagania:

  • student, absolwent kierunków energetyczno-elektrycznych, technicznych, związanych z ochroną środowiska,
  • wysokie wyniki naukowe na zakończenie ostatniego roku studiów,
  • komunikatywność w kontaktach osobistych i telefonicznych,
  • gotowość do wzięcia odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • osobista aktywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • określona dyspozycyjności w tygodniu i miesiącu.

Mile widziana znajomość programu MATLAB oraz co najmniej dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • naukę połączoną z praktyczną realizacją projektów doradczych dla przedsiębiorstw i samorządów lokalnych
  • ciekawy staż w innowacyjnej firmie, budującej pozycję na rynku,
  • pracę w dynamicznym zespole młodych ludzi,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@nuvarro.pl lub kontakt telefoniczny z Martą Szymankowską tel. 63 233 00 15.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) przez NUVARRO Sp. z o.o. z siedzibą w Posadzie, ul. Reymonta 23, 62-530 Kazimierz Biskupi”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.